?

Log in

No account? Create an account
1

Мовчанка

Крила ангела. В асортименті.

(no subject)
1
a_starta
стікаю слиною від світлин веб камер Буки http://www.bukovel.com/livecams
Треба терміново поставити глінтвейн всій канцелярії;)

(no subject)
1
a_starta
Одні люди більше відчувають світ на дотик і запах, іншим найважливіша картинка, а є такі, що без звуку нічого не розуміють. Звичайно, у більшості здорових людей є і кінестетичний, і візуальний, і аудіальний канали сприйняття. Та все ж якийсь один з них розвинений більше, як якийсь з талантів. Коли знаєш, як сприймає світ твій підлеглий, шеф чи друг, набагато легше з ним порозумітися, та і взагалі - дізнаєшся про людину набагато більше. Цю техніку часто використовують психологи, щоб допомогти людині зрозуміти себе. Визначити свій підтип не складно, треба лише написати кілька речень. Зате в результаті отримуємо розуміння багатьох конфліктів і недопорозумінь:) Ну як, готовий? Тоді напиши кілька речень про море, і спробуємо разом розібратись. Полетіли!

(no subject)
1
a_starta
тиждень на Буковелі і я знову оборжнюю свою роботу. Фоток не буде - бо було не до фоток:) зате є купа щастя, яке не вивітрюється

(no subject)
1
a_starta
Є речі, які варто робити просто тому, що вони подобаються. Мені подобається вчитись. От майстер-клас сценарної майстерності намальовується, приєднуйтесь, кому цікаво: http://kinshik.livejournal.com/133189.html

(no subject)
1
a_starta
"Слава Україні! І героям слава!
хай живе Бандера і його держава!"
- десь такий був текст у пісеньки, яку співіали на відкритті сезону на Буковелі вбрані в етнічні строї жіночки. Крім них нас зустріли вкатані траси, стерпні черги і халявні абонементи. Життя прекрасне, мушу вам зізнатися.

(no subject)
1
a_starta
інколи буває так, що дорослий сформований чоловік, що прожив чверть століття (модно звучить, ага) верзе такі бздури, що хочеться довго і натхненно бити його тапком. А інколи просто смішно:) З останніх перлів: відмінки стоять в неправильному порядку. Спочатку, каже, мав бути знахідний, окличний, потім давальний, тоді орудний, родовий і називний. Тільки місцевому місця не вистачило.

(no subject)
1
a_starta
- бути військовим пристижно або чверть американських бомжів ветерани,
- тероризм це чума або від тероризму помирає менше людей ніж від алергії на арахіс,
- гроші нам потрібні або гроші створені з повітря і боргів

Де правда? жоден фільм не відповість. Але цей запитує так, що примушує замислитись.
такі да, в ефірі нашого інтернету продовження фільму "Дух часу" ("Zeitgeist") Отутечки http://www.zeitgeistmovie.ru/ обидві серії, торент.ру теж не дрімає.

шукайте правду навіть якщо вам за це не платять.

Девід Блейн в Тернополі
1
a_starta
- Ага, ось ці хлопці…Я роблю особливе, вуличне чаклунство…Хочете побачити трішечки чаклунства?

— Ненене, Дэвид Блейн, отвали от нас….Мы вообще по-украински не понимаем!!

— А, то ви москалі? А що робите в Тернополі?

— Отвали, демон! Что хотим, то и делаем! И не москали, а русские.

— А ви впевнені, що ви русскіє? Ось ти…Ти впевнений в цьому?

— Ну блин….Уверен конечно.

— А що це ти тоді вирядився так? Вишиванка …ше й оселедець козацький на голові.

— Что??? Какая еще вышиванка? В рот мне ноги, демон, что ты наделал? Верни нам наши шмоты…фак мой мозг!

— Доречі, хлопці…я щось забув вдома свій годинник….Не підкажете котра година?

— Ееее….За вісім хвилин шоста….Фак мій моск, демон…що ти наробив….я говорю українською!!! Очманіти можна…Ноги мені до рота! Зупинись….відчепись від нас, добре? Ну що ще? Що ти пиришся, демон?

— Та я оце думаю…Ви плануєте святкувати майбутній день народження Степана Бандери?

— Якого Бандери? Цього злісного націоналіста, який чинив звірства серед мирного населення? Ой…що це я несу всяку московську пропаганду…Це ж справжній незламний патріот нашої України….Слава Україні! Відсвяткуємо як треба, з розмахом!
— Героям слава)) Ну бувайте…Годі з вас… я бачу, що ви хороші хлопці…

позичила в donvintona
більше про Девіда Блейна тут

(no subject)
1
a_starta
все. всім колайдер.
щоправда за іншою теорією колайдер вже давно бабахнув.

(no subject)
1
a_starta
У нього насправді тремтіли руки, коли стояв у тому клятому відділенні банку. Ми дивились це відео разом і по черзі, перемотували і дивились ще раз. Ми не могли повірити власним очам і його рукам. Але він це зробив.
Запросто уявляю, що забула вдома гаманець, на тумбочці біля гербери, і їду у відрядження без грошей. Так і бачу, як він купує мені їсти і пиво, і каже: «Та потім колись каву поставиш». Легко уявити, як в третій ночі дзвонить телефон, я зриваюсь як на пожежу, а це він питає, чи я часом не знаю когось, хто може продати драп. Або що ми летимо на повітряній кулі над собором Паризької Богоматері, а він вимикає камеру і починає клацати мельничкою. Я цілком розумію, що він може зависнути на дискотеці на цілу ніч і запізнитись на годину на зйомку. А потім ще й зняти паскудно. Або зняти найкраще зі всіх. Але як він міг вкрасти гроші у нашого співробітника, який його на роботу влаштував і кращі зйомки давав – це за межею уяви. Ну але ж вкрав, ми на власні очі бачили. З сповільненням і повторами.
Він прийшов віддати гроші – це єдине покарання. Заяви ніхто не подавав, хлопця пошкодували, мовляв – з тюрми кращим не вийде. Він усміхався, казав, що вже знайшов іншу роботу. Він усміхався, він не шкодував.
А вчора знайомий юрист сказав, що відео зйомка у відділені банку, де немає таблички «вас знімають» і де використовується певний вид камер – зовсім не доказ. Хороший адвокат доведе.