?

Log in

No account? Create an account
1

Мовчанка

Крила ангела. В асортименті.

Previous Entry Share Next Entry
Дешеві презервативи рулять
1
a_starta
Виявляється, дешеві китайські презервативи за якісними характеристиками кращі за Дюрекси. Принаймні до таких висновків прийшли у лабораторії, де нещадно знущались над латексними виробами на прохання журналістів "Книги скарг і пропозицій". "Гумки" за гривнюшіісят за пачку з трьох штук (!) насправді рвуться рідше, розтягуються краще і мають менше мікроотворів, ніж у 15 разів (!!!) дорожчі. Так що навіть в такому гг інтимному виборі реклама пролазить в мосх споживача противним слизнем. Але єсть нюанс. "Ненакамеру" в лабораторії сказали - китайські презервативи можуть бути розміром.... як би це делікатніше висловитись... для китайця. Простіше кажучи, у найнесподіваніший момент ваш захист не порветься, а ... нещадно сповзе. Ну і купувати будь-які кондоми у кіосках забороняє венеролог: через перепади температури латекс може втрачати свої властивості і не захищати.
дивіться деталі отутечки: http://ziktv.com.ua/projects/programa-1kniga-skarg-i-propozitsiy1-1de-tonko-tam-i-rvetsya1-15-02-11/

  • 1
Ваще хочу похвалити: передачка про презікі і про шоколад дуже повчальні... Бо мене і те, і інше цікавить!)) І в тєму було до Валентина.

дякую, дуже приємно насправді:)

дякую, приємно дуже, що не тільки сподобалось, а й говорите про це!

  • 1