?

Log in

No account? Create an account
1

Мовчанка

Крила ангела. В асортименті.

Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
1
a_starta
У нього насправді тремтіли руки, коли стояв у тому клятому відділенні банку. Ми дивились це відео разом і по черзі, перемотували і дивились ще раз. Ми не могли повірити власним очам і його рукам. Але він це зробив.
Запросто уявляю, що забула вдома гаманець, на тумбочці біля гербери, і їду у відрядження без грошей. Так і бачу, як він купує мені їсти і пиво, і каже: «Та потім колись каву поставиш». Легко уявити, як в третій ночі дзвонить телефон, я зриваюсь як на пожежу, а це він питає, чи я часом не знаю когось, хто може продати драп. Або що ми летимо на повітряній кулі над собором Паризької Богоматері, а він вимикає камеру і починає клацати мельничкою. Я цілком розумію, що він може зависнути на дискотеці на цілу ніч і запізнитись на годину на зйомку. А потім ще й зняти паскудно. Або зняти найкраще зі всіх. Але як він міг вкрасти гроші у нашого співробітника, який його на роботу влаштував і кращі зйомки давав – це за межею уяви. Ну але ж вкрав, ми на власні очі бачили. З сповільненням і повторами.
Він прийшов віддати гроші – це єдине покарання. Заяви ніхто не подавав, хлопця пошкодували, мовляв – з тюрми кращим не вийде. Він усміхався, казав, що вже знайшов іншу роботу. Він усміхався, він не шкодував.
А вчора знайомий юрист сказав, що відео зйомка у відділені банку, де немає таблички «вас знімають» і де використовується певний вид камер – зовсім не доказ. Хороший адвокат доведе.

  • 1
Думаю в такому випадку було б краще попросити в нього ще й компенсацію.. наприклад 700 доларів зверху, аби в голові осіло що красти не вигідно. Тюрма дійсно його б погубила..
А от на рахунок "не доказ" - може воно й так (по закону), але можна було б мільйон доказів знайти інших, тим паче він визнав вже вину. А взагалі-то брєд... певний вид камер, тамблички... якщо б банк пограбували то теж би злочинці не сіли? ну-ну:)))))

надіюсь я його не знаю...

З.І. Отримала моє поздоровлення з ДН?

знаєш, здається.
ага, дякую дуже:) не знала куди відписати:)

думаю, не важливо для мне його ім"я.

Та на те сама здоров"ячко, а то переживав, що не надіслалось)

от дуже цікаво, як на фото на твоїй юзерпиці вийшло таке волосся?

  • 1