?

Log in

No account? Create an account
1

Мовчанка

Крила ангела. В асортименті.

Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
1
a_starta
Хробаки розповзались підлогою, на ходу плодились, перекидали горнята з запліснявілими залишками чаю. «Це його територія, це йому належить» – вчила мене мати, - «Не смій туди лізти». Можна лише тихесенько підійти до його стільця за комп’ютером, ніжно обійняти, поцілувати у складочку з вушком і прошепотіти: «Зай, там знов твоя банка з хробаками перевернулась… І цей, можна я заберу вудочки з прасувальної дошки?». Він звичайно дозволить, не відриваючи погляд від сайту з аукціоном рибальського спорядження. Він добрий.

Коли за місяць до цього дня я жалілась на шефа і попередила, що у мене взагалі не буде грошей в цих числах, він кивнув. Але позавчора купив собі вудочку за 60% його місячного прибутку. Тобто за єдині наші гроші на найближчий час. На істерику реагував в’ялим перебиранням рибальських гачків. Втілення рішення про купівлю прального порошку перенесли на невизначений термін. «Станки не потрібні – я не бриюсь, і тобі не треба – і так ноги в штанах». Він, як завжди, правий.

Ну чому коли він вперше заговорив про риболовлю, я не видерлась на парапет на балконі? Рибки їй захотілось… А він ще дурив: наловлю, продамо, купим тобі шубу. Шубки їй захотілось… Думала: нормальне заняття для мужичьонкі. Ідеальний мужчінка: не п’є, не курить, не гуляє, ще й рибку ловить… Якби знала, шо за пів року зловить три путні рибини, якби знала, шо все відкладене на машину спустить на свої снасті…

За день до цього, я пішла на базар. 5 помідорок, три кабачка, качанчик капусти. На позичені гроші. Він поїхав з братом-рибаком в Тернопіль – казав той хоче там купити щось щоб подешевше. Вертається мій. З новим підсаком. За позичені гроші. П’яний в дим – каже той сачок взяв крадений, в магазині в два рази дорожчий. Віддав 40% зарплати. Зарплати до якої чекати ще 2 тижні.

Самотньої ночі страшні упирі розгризають його гумові чоботи і спалюють Інтернет. Я молюся їм і прокидаюсь в сльозах. І цей день настав. Зранку, тихенько, щоб тільки не зашкодити його хропінню за компом, пакую речі. Нехай я типова бухгалтерка з короткою стрижкою, базарною хімією, бльондовими кінцями і чорним корінням. Нехай стандартний примірник, з запахом часнику і бурачкіу. Нехай моє розуміння мистецтва закінчується на вирізаній з огірка квітці до смаженої картоплі. Хай так. Але я блять не розумію, як мужик може витратити всі наші гроші на іграшки.

  • 1
я просто плакав :))))))
це бомба!!!
в меморізззз!

Тут плакати треба... покайся поки не пізно...

кажуть добрі люди, що тебе не можна кидати зараз. Треба вести до якихось дідусів Віктарів...

о.. дідусь?! в нього може якийсь Зеніт пилицця...

макогін і кочерга в мене пиляться

під різьбу чи байонет?

браммсік ще один об*єктив купив? :)

якби один, сестро

всі мужчини тратять гроші на іграшки...
:(

від цього тема не втрачає актуальність

Мам, це вигадана історія? Так?

Яка знайома історія...

а у тебе стрілялке?

неа, мене поки що таке оминуло. Але власне вудочки з мотилями і гумовцями по пояс...

Слухай, порадь, бо думаю зараз після близького обвалу цін на пятак (у зв"язку з виходом другого), краще брати на ширік фулфреймову сігму 12-24? Бо кроп вже здає позиції перед доступністю фулфрейма.

а якщо серйозно, то хобі в житті повинне бути :)

а поки брамсік спить...

в принципі логічно, але не в твому випадку. Мати у майже сусідньому будинку 10-22mm/3.5-4.5 за халявну ціну, в ідеальному стані, та ще й за можливості суттєвої знижки... не вагайся, тут інші жж-юзери хотіли зарезервити. але думаю - дай тобі запропоную))))

та ясно, тільки ж не 18 обєктивів...
хоч би 17. Бери ширік, не пошкодуєш)

Re: а поки брамсік спить...

не віддам, так і передай! гг
диви шо ним можна:


Re: а поки брамсік спить...

гарррно. тільки бентежить похиленість чувачків справа, видно октобер фест на славу проходить:)))

І звела мене доля з таким же ж рибалкою... я й риби тої не їм, бо не вмієм ні я ні він її готувати, тому зразу кудись її спускає... я тебе розумію...
ой шо буде далі... може це хвороба і її треа лікувати?;)

схоже ця хвороба позначається літерою "М" і ліків від неї не придумають. Хіба діти. І то не для всіх. Або клин клином.

  • 1