?

Log in

No account? Create an account
1

Мовчанка

Крила ангела. В асортименті.

Previous Entry Share Next Entry
(no subject)
1
a_starta
Була в Туреччині і все було дуже класно. Але одного дня було особливо жарко, тож ми з коханим кілька годин рятувались в номері під кондюком. Тоді то ми і побачили, що крім пальм і моря, в тій країні ще є тілівізор. 20 хвилин дивились російські новини. Було два сюжети, у яких згадували Україну: в контексті смерті Солженіцина та про Почаївську церкву.
І говорячи про втрату одного з найпочесніших росіян, дали цитату, що він вважав наче голодомор 33-го аж ніяк не був геноцидом. До чого це?
І говорячи про українську святиню, російськомовний священик побивався, що найгірші часи для неї були не під час війни і зовсім не тоді, як совєти крали і нищили все, що бачили, а буквально таки на днях, коли "прішлі еті казакі, ну тоість ані нє казакі уже билі, а еті - павстанци УПА, бандеравци проста па нашему". Для чого це?
Ми довго думали чому і навіщо так роблять. Потім спробували повірити, що це випадковість. Але поділились спостереженням з ще двома дівчатами і наступного дня російські новини подивились вони. Застали один сюжет, у якому згадувалась Україна - про потоп у франківській області. Кажуть, більшість часу розповідалось про те, що погані українські митники затримали російську гуманітарку на 14 годин.
Є підстави думати, що це не випадковість. Що так відбувається щодня. Кожна людина за кордоном, що знає російську і цікавиться новинами в Росії, дізнається про Україну саме так. І саме таке.
Це називається інформаційна атака.
і лише зараз, перечитуючи ваші записи про Грузію, я починаю по-справжньому розуміти навіщо це. Ми просто живемо і думаємо, що все страшне в минулому, і що нема кому воювати з Україною. Так само і грузини думали, мабуть.

  • 1
Чув думку що воювати з Україною не будуть ніколи бо по ній багато шляхів пролягає (нафта, газ) - не переконливо:) Також що війна не можлива бо політики в нас соплі і стерплять будь-яку наглість. Теж не переконало:)

Одне цікаво... чи надасть Україна порт Севастополя Росії для своїх кораблів)))) якщо буде таке прохання))

є ще аргумент недоцільність війни з Україною в принципі
до 2017-го мають вивести флот свій. От тоді і побачимо.

до 2017 вже може і виводити не треба буде))))))

П.Ц. Порив в неті.. таки заборонили, сказали шо якшо російські кораблі вийдуть з Севастополя то назад не пустимо:)

російські збіги обставин надто сценарні

Велкам ту ріал ворлд.
Інформаційна війна іде давно - вже більше 4 років. Україна за допомогою західних змі намагається відбитись, проте методи росіян набагато відвертіші і брутальніші.
3 місяці тому один розумний молодий київський політолог сказав мені, що в України є 4 роки щоб вступити до НАТО - інакше ми залишемось без Криму. В контексті останніх подій на кавказі, можу сказати що часу в нас набагато меньше. Рік - максимум 2.
Через півроку приблизну почнуться розмови про те, щоб провести референдум у Севастополі по приєднанню його до Росії. Якщо зважити на те, що в цьому поки що ще українському місті левова частка мешканців має російські паспорти (які їм видавали просто так), то нічого особливого наша сторона протипоставити не зможе. За результатами референдуму - севастополь стане російським. Потім почнуться заворушення кримських татар, яким москалі кинуть чимале бабло. Дійде до мінімально збройного конфлікту. Москва вводить свої "миротворчі" сили на тереторію криму і можливо трохи далі (їхні БТРи ще минулого року по херсонскій області їздили), захоплює стратегічні точки на узбережжі.
Паралельно ведеться інформаційна компанія на східній Україні. Тамтешньому люду промивають мозг вже давно.
Мета: Севастополь, як військова російська база.
металургійні та вугільнодобуваючі потужності Сходу україни
буферна зона між НАТО та Росією.

Тєлєвізор - це ше цвєточкі )

лякаєш.. але правдиво ж! нда...

От доречі стаття на тему "одного розумного молодого київського політолога".
http://belyansky.livejournal.com/185583.html

гм.. як варіант він приводить практично "здатись" Росії.. це він так жартує?:)

Це як варіант ))

Єдиний варіант це лізти на Захід, все решта веде до одного і того ж... )
Нажаль територіально ми так що наші бурячки топтати можуть багато країн (як в анегдоті)

Заходу ми потрібні як та сама буферна зона.
якби нас хотіли взяти в НАТО то ПДЧ нам би дали без проблем, як власне і Грузії.

найгірше, що попередні твої передбачення і узагальнення збулись

це не передбачення - це суровая правда жизні

влітку теж помітила, що регулярні згадки про україну (дивилась бібісі) - винятко в непривабливому світлі. то щось загорілось, то олія зіпсута, то шахта чергова обвалилась, то людьми торгують.

таки тенденція. Російські канали всі державні, тож тут ясно що не просто-так це все

вона ж ббс дивилась?
а вообще знівечити нас хочуть всі і найбільше я не можу зрозуміти чому українці думають що захід нам допоможе, а ми ніколи не думали над тим, що він за це від нас захоче, адже просто так приципово чи бесплатно в політиці нічого не буває...

маєш рацію, Олю (

маю, маю, часто дзвоне:)
писи: дуй до Львова

  • 1